מקצועות פרה רפואיים לקדמת הבמה – seekingcenter.com

Yearly Archives: 2014

מה אפשר ללמוד ממגזין בריאות – חלק 2

Author: | June 28th, 2014 | Category : Uncategorized

דפוס דיגיטלי, טיול לגיאורגיה – למידע נוסף בנושא אחד היתרונות הגדולים בקריאת מגזין בריאות הוא עצם הקריאה שלו, שאומרת במילים אחרות – אני עכשיו ממוקד אך ורק בלימוד של דברים שיכולים לתרום לבריאות שלי. כמובן שמעצם הגודל של מקצוע הרפואה, רוב הכתבות שנתקל בהם במגזין בריאות יהיו פשוט לא רלוונטיות עבורנו. בכל זאת – עצם העובדה שאנחנו מאחסנים בתוך כספת המחשבות שלנו מידע על בריאות בין כל שאר הדברים התפלים, … Read more »

מקצועות פרה רפואיים לקדמת הבמה

Author: | June 19th, 2014 | Category : Uncategorized

תיקון אייפד, פרטים נוספים ישנם מקצועות רבים ובעלי מקצוע מקשת רחבה מאד של קטגוריות אשר מתעקשים לראות את עצמם כחלק מעולם הבריאות והרפואה. מדוע זה כל כך חשוב להם? חלק מן הסיבות הן סיבות פרקטיות שמאחוריהן עומדים, כסף, תנאים ושכר וחלקן קשורות לנושא של כבוד מקצועי, אוטוריטה מול המטופלים והרגשת שייכות לקהילה שנתפסת כאליטא. אין מה לעשות, גם בימים של שביתות רופאים והיפלטות של אלפי מטפלים ברפואה משלימה מידי כמה … Read more »

מקצועות פרה רפואיים לקדמת הבמה – חלק 2

Author: | May 19th, 2014 | Category : Uncategorized

חקור על אזעקה לבית עבור אלה, כל בעל מקצוע שיעזור להם להשיב לעצמם את היכולות ולתקן במידת מה את המצב הקיים, ייחשב כמחולל ניסים, בין אם למד רפואה וסיעוד ובין אם לא. על הרקע הזה ניתן להבין ללבם של אנשים אשר מגיעים מהמקצועות הפרה רפואיים. זה ברור לחלוטין שגם אם בקצה הפרמידה עומד רופא מומחה עם ידע עצום, ניסיון גדול, ותק ובעיקר, נכונות לקחת על עצמו אחריות גדולה ולהשיב אנשים … Read more »

התנהלות משפחתית בשעת משבר

Author: | April 25th, 2014 | Category : Uncategorized

קרא על מנעולן אחת הבעיות הנפוצות ביותר, כאשר חווים ירידה בתפקודים, פציעה כרונית או חולי מסויים, היא העובדה שהמצוקה הנקודתית מחלחלת לרבדים העמוקים ביותר של החיים, פוגעת בכושר הריכוז, בחשיבה, בחוסן הנפשי של החולה ומשם מטפשטת גם למערכות יחסים, זוגיות ובתפקוד בעבודה. לא רק שהחולה או המטופל נדרשים להתמודד עם הכאב עצמו, יש לפניהם התמודדויות נוספות בהמשך הדרך אשר גובות מהם מחירים נפשיים מידיים ומייחבים התייחסות ושיקום בהמשך הדרך. לכל … Read more »

התנהלות משפחתית בשעת משבר – חלק 2

Author: | April 1st, 2014 | Category : Uncategorized

ייעוץ זוגי לאנשים שעברו חולי או פציעה משמעותיים, מאד חשוב ועשוי לתת פתרון טוב על מנת להתאושש. תמיד טוב לפגוש איש או אשת מקצוע שיכולים לשבת איתכם באווירה נייטרלית ונינוחה ולקחת אתכם שוב למקומות הכואבים בטראומה שעברתם ולעזור לכם להתחזק כבודדים וכזוג מתוך אותם מקומות. טכניקות טיפוליות יש למכביר וכולן לגיטימיות לחלוטין, אך תלויות במידת שיתוף הפעולה מכל הצדדים, לסקפטיות אין כל כך מקום בתהליכים הללו. ישנן משפחות שבהן רמת … Read more »