מקצועות פרה רפואיים לקדמת הבמה – seekingcenter.com

מקצועות פרה רפואיים לקדמת הבמה – חלק 2

Posted on : May 19, 2014 |

חקור על אזעקה לבית

עבור אלה, כל בעל מקצוע שיעזור להם להשיב לעצמם את היכולות ולתקן במידת מה את המצב הקיים, ייחשב כמחולל ניסים, בין אם למד רפואה וסיעוד ובין אם לא.
על הרקע הזה ניתן להבין ללבם של אנשים אשר מגיעים מהמקצועות הפרה רפואיים. זה ברור לחלוטין שגם אם בקצה הפרמידה עומד רופא מומחה עם ידע עצום, ניסיון גדול, ותק ובעיקר, נכונות לקחת על עצמו אחריות גדולה ולהשיב אנשים למסלול של בריאות ואורח חיים איתנים, עדיין הפרמידה הזאת יושבת על יסודות עבים ורחבים של אנשים והעלי מקצוע אשר מספקים את מיטב הכישורים והרצון לעזור, ממקומם בתחתית הפרמידה ולא כאאוט סיידרים שאינם מוכרים.
אחד התחומים הבוערים ביותר לקבוצות פרה רפואיות היא ההכרה של קופות החולים וביטוחי הבריאות השונים בפועלם. כאשר הם אינם מוגדרים ומוכרים כחלק מן העולם הרפואי, הם אינם זוכים להכרה ולכן מבוטחי קופות החולים נמנעים מלהגיע אליהם כלקוחות בשל בעיות מימון. אם אתה בעל מקצוע שמתעסק בבריאות ריפוי אך לא מוכר בקופות החולים, העלות של המבוטחים תהיה גדולה מאד ועבור רבים, בלתי אפשרית.
ניתן לומר בוודאות כי בשנים האחרונות, מכירים אנשי קופות החולים ביכולתם של מטפלים ובעלי מקצוע תומכי רפואה, לעזור לתהליכים לקרות עבור מטופלים מסוימים ומאפשרים להם, יותר מבעבר, להעניק טיפולים רפואיים מסובסדים.

Category : Uncategorized