מקצועות פרה רפואיים לקדמת הבמה – seekingcenter.com

מקצועות פרה רפואיים לקדמת הבמה

Posted on : June 19, 2014 |

תיקון אייפד, פרטים נוספים

ישנם מקצועות רבים ובעלי מקצוע מקשת רחבה מאד של קטגוריות אשר מתעקשים לראות את עצמם כחלק מעולם הבריאות והרפואה. מדוע זה כל כך חשוב להם? חלק מן הסיבות הן סיבות פרקטיות שמאחוריהן עומדים, כסף, תנאים ושכר וחלקן קשורות לנושא של כבוד מקצועי, אוטוריטה מול המטופלים והרגשת שייכות לקהילה שנתפסת כאליטא. אין מה לעשות, גם בימים של שביתות רופאים והיפלטות של אלפי מטפלים ברפואה משלימה מידי כמה חודשים לשוק העבודה, עדיין להיות רופא או להיות חלק מצוות רפואי שעוזר לאנשים, נחשב כדבר מכובד ביותר.
דווקא בעידן שבו הרפואה הציבורית עושה סימני משבר קשים ונראית רגע לפני פשיטת רגל ורגע אחד לפני שצריך לעשות אתחול לכל מערכת הבריאות, יפה לראות כיצד בעלי מקצוע שלכל הדעות נמצאים במעגלים מאד חיצוניים בכל מה שקשור לבריאותם של אנשים, מנסים במאמצים גדולים להתקרב ולצמצם פערים בדרכים שונות.
אנשים שמתאימים מכשיר שמיעה, ייעוץ זוגי, חברות לאביזרי נכים ועוד. כולם רוצים להרגיש שהם תורמים למצוקתם של אנשים וכי יש אליהם כבוד והערכה כספית לפועלם. הרי לא ניתן לערער על חשיבותו של מכשיר שמיעה עבור אנשים שמתקשים בשמיעה, עבורם המכשיר מהווה קשר לעולם ומחזיר אותם לנקודה ממנה הם נפרדו כשהחלו לסבול מירידת שמיעה או מחרשות. עבור אדם שמאבד את שמיעתו, ראייתו או תפקוד מסוים שעד לפני זמן מה היו חלק בלתי נפרד ומובן מאליו של חייו, מדובר באסון של ממש ומצוקה אמיתית.

Category : Uncategorized