מקצועות פרה רפואיים לקדמת הבמה – seekingcenter.com

מה אפשר ללמוד ממגזין בריאות – חלק 2

Posted on : June 28, 2014 |

דפוס דיגיטלי, טיול לגיאורגיה – למידע נוסף בנושא

אחד היתרונות הגדולים בקריאת מגזין בריאות הוא עצם הקריאה שלו, שאומרת במילים אחרות – אני עכשיו ממוקד אך ורק בלימוד של דברים שיכולים לתרום לבריאות שלי. כמובן שמעצם הגודל של מקצוע הרפואה, רוב הכתבות שנתקל בהם במגזין בריאות יהיו פשוט לא רלוונטיות עבורנו. בכל זאת – עצם העובדה שאנחנו מאחסנים בתוך כספת המחשבות שלנו מידע על בריאות בין כל שאר הדברים התפלים, תורמת לשלוות הנפש שלנו.
יוגה צחוק וטיפים להרזייה
בינינו, אני לא מקפיד על המשקל שלי יותר מדי, ולא בגלל שאני רזה מאוד או לא אכפתי, אני פשוט מהאנשים הממוצעים מבחינת גודל ותמיד הייתי. לכן אני לא רואה סיבה לשנות הרגלים כדי לשנות את מבנה הגוף שלי. אני לא אשקר, כשאני מחפש במראה לאן הבטן השטוחה שלי נעלמה אני מבין שאולי יש דברים שאני יכול לעשות חכם יותר. בגלל זה כשקראתי את המאמר שעוסק בדרכים לזרז באופן טבעי את קצב חילוף החומרים נדלקתי – וזה באמת עובד. המאמר על יוגה צחוק שנתקלתי בו אומנם לא הכניס לחיי תחביב דו שבועי חדש אבל אני בטוח שהוא יגרור לפחות התנסות חד פעמית מהנה ולקחי חיים שלא הייתי אוסף בשום מקום אחר.
יוגה צחוק וטיפים להרזיה הם רק חלק מהדברים שטוב יהיה אם נמלא את הכספת שלנו בהם. מחקרים מדברים שנים על הכוח לשנות מצבים שמבחינת הרפואה המודרנית הם בלתי הפיכים באמצעות כוח המחשבה. עצם זה שאנחנו לומדים על תופעות רפואיות והדרכים לטפל בהן, עוזרת, גם אם ברמה לא מודעת, למנוע סבל בעתיד.

Category : Uncategorized